92571-2023 - MededingingNederland-Roosendaal: Wegenonderhoud
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst 23-05 Onderhoud asfaltverharding gemeente Roosendaal
Referentienummer: 2022027
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233141 Wegenonderhoud
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het regulier onderhoud van asfaltverhardingen in de gemeente Roosendaal.
Doelstelling: continue aandacht voor kwaliteitsverbetering of innovaties die leiden tot minder onderhoud en/ of meer duurzaamheid.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 22 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
44113620 Asfalt, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het regulier onderhoud van asfaltverhardingen in de gemeente Roosendaal voor de duur van 8 jaar ( 4 jaar vast + 1 optie tot verlenging met 4 jaar). Het contract is een RAW-raamovereenkomst.
Minimale omvang van de raamovereenkomst voor 8 jaar: € 11.200.000,-. Gebaseerd op het huidig beschikbare onderhoudsbudget van € 1.4 miljoen.
Maximale omvang van de raamovereenkomst is bepaald op € 22.400.000,-. Er is hiervoor een ruime marge genomen om ervoor te zorgen dat er binnen het plafondbedrag ruimte blijft om 8 jaar uit te dienen.