92853-2023 - MededingingNederland-Rotterdam: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Inspectiediensten Asset Organisaties Rotterdam.
Referentienummer: 1-D-06640-22:
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Uitvoeren van inspecties ten behoeve van het assetmanagement van de openbare ruimte in Rotterdam. De werkzaamheden binnen de scope van de Opdracht bestaan in hoofdzaak uit:
- Het adviseren, implementeren en opbouwen (ontbrekende) decompositie van de assets.
- Het inmeten, inventariseren, inspecteren en opnemen van de Rotterdamse assets;
- Het adviseren en analyseren op basis van de inspectieresultaten;
- Het verzorgen van de benodigde vergunningen, toestemmingen, meldingen en
ontheffingen en het treffen van verkeers- en veiligheidsmaatregelen;
- Rapporteren van de inspectieresultaten;
- Ontwikkelen van alternatieve technieken en inspectiemethodieken.
Deze aanbesteding is verdeeld in drie (3) percelen, waar de Aanbestedende Dienst op zoek is naar twee (2) opdrachtnemers per perceel:
Perceel 1 Civiel en Bouwkundig
Perceel 2 Elektrotechnische installaties
Perceel 3 Wegen en Straatmeubilair
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 750 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Civiel en Bouwkundig
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Dit perceel heeft samengevat betrekking op het uitvoeren van inspecties aan civiel technische kunstwerken, wegvak onderdelen en bouwkundige inspecties. De inspecties laten zich onderscheiden in 4 type inspecties te weten: NEN 2767-4 Conditiemeting, B2 toestandsinspectie volgens de CUR 117 aangevuld met B5 hersteladvies, Zorgplicht Inspecties en bijzondere inspecties.
Elektrotechnische installaties
Perceel nr.: 2
Het betreft hier NEN3140 inspecties bruggen, sluizen, fonteinen en speelvoorzieningen.
Wegen en Straatmeubilair
Perceel nr.: 3
Dit perceel heeft samengevat betrekking op het uitvoeren van inspecties aan wegvak onderdelen en straatmeubilair. De inspecties laten zich onderscheiden in 2 type inspecties te weten: Globale visuele inspecties conform de CROW 146b en beeldkwaliteitsmetingen van banken en hekwerk.