Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Diensten voor Cyber Security van Industriële Automatisering
Referentienummer: DOS-2022-0006269
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het sluiten van een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van Diensten voor Cyber Security van Industriële Automatisering. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst worden onder de condities van de Raamovereenkomst Nadere overeenkomsten gesloten tussen Opdrachtnemer en de Aanbestedende dienst.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding