92985-2024 - Resultaat
België – Juridische dienstverlening – Technische en wetenschappelijke ondersteuning aan de federale overheid voor het toezicht op de naleving van het DNSH-beginsel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Technische en wetenschappelijke ondersteuning aan de federale overheid voor het toezicht op de naleving van het DNSH-beginsel
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een overheidsopdracht voor technisch-wetenschappelijke en juridische ondersteuning aan de federale overheid voor het toezicht op de naleving van het DNSH-beginsel. Het DNSH-expertisecentrum bij DG Leefmilieu van de FOD Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu waarborgt de naleving van het DNSH-beginsel in de federale PHV-maatregelen, maar ook buiten dat PHV-plan, en coördineert de toepassing van het beginsel. De relevante taken van het DNSH-expertisecentrum zijn, in het bijzonder, het ter beschikking stellen van methodologische hulpmiddelen en het bijstaan van de federale autoriteiten bij de implementatie van en het toezicht op de naleving van het DNSH-principe.. Om die taken zo goed mogelijk te vervullen, wenst het DG Leefmilieu een beroep te doen op specifieke deskundigheid van technische-wetenschappelijke en juridische aard.
Interne identificatiecode: DGEM/BioGov/VM/23053
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DGEM/BioGov/VM/23053 - 1
Interne identificatiecode: 1