93033-2026 - Mededinging
Nederland – Advies inzake efficiënt energiegebruik – Isolatieaanpak Edam-Volendam 2026-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Isolatieaanpak Edam-Volendam 2026-2028
Beschrijving: De gemeente wil woningeigenaren gericht ondersteunen bij het treffen van isolatiemaatregelen. De opdracht richt zich op het verlagen van de energierekening, het verbeteren van het wooncomfort en het versnellen van de verduurzamingsopgave. Doel van deze Europees openbare aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één Opdrachtnemer welke verantwoordelijk is voor de lokale isolatieaanpak woningeigenaren van de gemeente. Zie Inschrijvingsleidraad paragraaf 1.7
Interne identificatiecode: 26.391-RO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie inschrijvingsleidraad