Soort aanbestedende dienst Ander type: mutualiteit
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
niet-dringend patiëntenvervoer van een naar erkende zorgverstrekkers - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Referentienummer: Mutas-Mutas-2022/5-F02_0-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding