93342-2023 - ResultaatBelgië-Aalst: Farmaceutische producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van Dexmedetomidine
Referentienummer: EC2022/038/262 RO Dexmetedomidine
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33600000 Farmaceutische producten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor leveren van Dexmedetomidine