2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarenopdracht voor het reinigen, onderhouden en herstellen van de collectie Kunst in de Stad
Beschrijving: Meerjarenopdracht voor het reinigen, onderhouden en herstellen van de collectie Kunst in de Stad
Interne identificatiecode: GAC_2024_03201
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03201 - 1
Interne identificatiecode: 1