93845-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – ICT Hardware werkplekken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Hardware werkplekken
Beschrijving: Betreft de levering van hardware werkplekken, smartphones, tablets, vergaderfaciliteiten en overige aanverwante artikelen. Periode 2026-2030 ongeveer € 550.000,-
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1