93865-2025 - Mededinging
Nederland – Personal computers – Devices met iOS
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Devices met iOS
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van ICT-hardware in de vorm van devices met iOS en accessoires met bijbehorende garantie en dienstverlening. Onder dienstverlening wordt in elk geval verstaan: • Alle devices: Opnemen van hardware in Apple School Manager. • Alle hardware: Aflevering op de door Opdrachtgever gewenste locatie. • Alle devices: Per order een digitaal overzicht met de specificaties per product. • Alle devices: afhandelen meldingen, zoals klachten, garantie- en reparaties van de geleverde devices. • Tablets met iOS: het device voorzien van een tempered screenprotector en kidscover voor leerlingen. De keuze voor uitsluitend devices met iOS is zowel onderwijskundig als beheermatig gemaakt. De huidige installed base bestaat uit uitsluitend devices met iOS. OG wenst deze situatie te behouden. Het doel van de opdracht is het realiseren van een effectief en rechtmatig toeleveringskanaal voor ICT-hardware in de vorm van Apple hardware en Apple accessoires ten behoeve van OG. In de leidraad is een overzicht opgenomen van de huidige installed base en verwachte afname voor de komende contractperiode.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1