93978-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Technisch Projectleider
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Technisch Projectleider
Beschrijving: Inhuur van een Technisch Projectleider om projecten vanuit het meerjarenonderhoudsplan en projectenportfolio op te pakken.
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 816 uur