94035-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Afvoeren en duurzaam verwerken van medische hulp- en beschermingsmiddelen (2e fase) uit de noodvoorraad van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Referentienummer: 202212013
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het afvoeren en (duurzaam) verwerken van Producten. Onder verwerken wordt daarbij verstaan het op een dusdanige manier bewerken van Producten, zodat zij niet meer als zodanig in het vrije verkeer kunnen worden aangetroffen, maar zijn gerecycled of verwijderd naar een, voor Opdrachtnemer, hoogst mogelijke nuttige toepassing.
De opdracht heeft betrekking op het afvoeren en verwerken van de volgende drie (3) productcategorieën:
1. Jassen (verdeeld over 3 afzonderlijke percelen);
2. Schorten (separaat perceel);
3. Mantelzorgpakketten (separaat perceel).
Aanvullend op de hierboven genoemde productcategorieën is er tevens sprake van een af te voeren en te verwerken hoeveelheid papier/karton, plastic (verpakkingsfolie) en pallets. Deze stroom ontstaat op het moment dat de Producten worden uitgepakt door Opdrachtnemer. Naar verwachting betreft ongeveer 15% van de vermelde volumes papier/karton en 2% van de vermelde volumes plastic.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Jassen-1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
2.402.400 kilogram
Jassen-2
Perceel nr.: 2
2.150.050 kilogram
Jassen-3
Perceel nr.: 3
2.846.550 kilogram
Schorten
Perceel nr.: 4
455.000 kilogram
Mantelzorgpakketten
Perceel nr.: 5
119.700 kilogram