2. Procedure
Procedure
Titel: Datacenter en netwerk
Beschrijving: Deze aanbesteding richt zich op het contracteren van één opdrachtnemer die WL kan voorzien in de behoefte aan: • Een geavanceerd datacenter, inclusief bijbehorende IT-infrastructuur, en diensten. • LAN, WLAN, beveiligings- infrastructuur en diensten. Zie de Selectieleidraad voor nadere informatie. Diensten: • Infrastructure-as-a-Service (IaaS); • Network-as-a-Service (NaaS); Ondersteuning en advisering door gekwalificeerd personeel bij de inrichting van de Citrix-omgeving en upgrades naar nieuwe van Citrix-versies. Levering van: • Tier 3 datacenters (primair en uitwijk); • Private IaaS omgeving (servers en storage); • Virtualisatieplatform op basis van VMWare; • WAN-, LAN-, WLAN componenten; • Netwerkbeveiligingscomponenten (o.a. firewalls, Netscalers); • Centrale netwerkmanagement oplossing(en); • Internet verbindingen; • Verbindingen binnen datacenter; • VPN-oplossingen; • SD-WAN; • VMWare licenties; • Netscaler licenties; • Fysieke kastruimte (en connectiviteit) voor plaatsing eigen apparatuur van WL (één 19” rack met mogelijke uitbreiding tot twee racks).
Interne identificatiecode: 2025-Z14852
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48821000 Netwerkservers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het dient mogelijk te zijn om de centrale systemen voor procesautomatisering (PA), die momenteel zijn ondergebracht in andere datacenters en onder een separate overeenkomst met een andere leverancier vallen, na afloop van de huidige overeenkomst (2029) te migreren naar de datacenters van de kantoorautomatisering (KA).