See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Structureel onderhoud 2025 zwembad SportinGenk: Perceel 3: Aanpassing waterglijbaan
Beschrijving: De opdracht "Structureel onderhoud 2025 zwembad SportinGenk" heeft betrekking op een reeks van herstelwerkzaamheden te verrichten in het stedelijk zwembad van de Stad Genk, Zwembad SportinGenk park. Deze opdracht gaat over perceel 3: "aanpassingswerken aan de waterglijbaan".
Interne identificatiecode: PPP0D3-5639/5096/2024-2553
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-2553_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad