Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 64216000 Elektronische berichten- en informatiediensten, 72212211 Diensten voor ontwikkeling van software voor platforminterconnectiviteit, 79714100 Diensten voor opsporingssysteem
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie