94745-2023 - MededingingNederland-Amsterdam: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanvullende Preventieve Opgroei- en Opvoedondersteuning
Referentienummer: AIS-2022-0001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding betreft diensten ten behoeve van Aanvullende Preventieve Opgroei- en Opvoedondersteuning voor gemeente Amsterdam.
Onderhavige aanbesteding wordt verdeeld in 3 percelen:
Perceel 1: Thema Ouderschap en opvoeden.
Het versterken van ouderschap en opvoedvaardigheden bij kwetsbare ouders
Perceel 2: Thema Mentaal welbevinden
Het verbeteren van de mentale gezondheid, het versterken van veerkracht, weerbaarheid en prosociaal gedrag van kwetsbare jongeren.
Perceel 3: Thema Gezonde seksuele ontwikkeling
Het versterken van de weerbaarheid van kwetsbare jongeren op het gebied van hun seksuele ontwikkeling.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 16 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Thema 1: Ouderschap & Opvoeden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk, 85100000 Gezondheidsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Vanuit dit thema wordt ingezet op het versterken van ouderschap en opvoedvaardigheden bij kwetsbare ouders.
Thema 2: Mentaal welbevinden
Perceel nr.: 2
Vanuit dit thema wordt ingezet op het verbeteren van de mentale gezondheid, het versterken van veerkracht, weerbaarheid en pro-sociaal gedrag van kwetsbare jongeren.
Thema 3: Gezonde sexuele ontwikkeling
Perceel nr.: 3
Vanuit dit thema wordt ingezet op het versterken van de weerbaarheid van kwetsbare jongeren op het gebied van hun seksuele ontwikkeling.