Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leermiddelen
Referentienummer: 2022/1025RN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 22111000 Schoolboeken
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het leveren van Leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor het Gefaciliteerde Leermiddelenfonds van RSG N.O.-Veluwe.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten