94967-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Arbeidsparticipanten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Arbeidsparticipanten
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding bestaat uit het inhuren van arbeidsparticipanten met optioneel de afname van het zorgdragen voor voorzieningen ten behoeve van die arbeidsparticipanten (jobcoaching). De arbeidsparticipanten worden door de opdrachtnemer als arbeidskrachten ter beschikking gesteld aan de Gasunie. De te verwachte spend is 20.000.000 euro gedurende de looptijd (acht (8) jaar) van de raamovereenkomst. De geraamde maximale waarde bedraagt 30.000.000 euro gedurende de looptijd (acht (8) jaar) van de raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: WS4297767307
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsopties