95386-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – VNG Magazine
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VNG Magazine
Beschrijving: • Het verzorgen van de volledige productie en redactie van het vernieuwde VNG Magazine inclusief bladmanagement, tekstcreatie, art direction, opmaak, beeldredactie, het aansturen van schrijvers, fotografen, illustratoren, makers van infografieken en andere creatieven, lithografie, drukwerk en de verspreiding. €550.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 22200000 Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften, 64100000 Post- en koeriersdiensten, 79970000 Uitgeverijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: VNG Magazine €550.000,-
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten, 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten, 79933000 Ontwerpondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlengen