Kwaliteitscriterium - Naam: Plan van Aanpak & Implementatie / Weging: 225
Kwaliteitscriterium - Naam: Demo / Weging: 156
Kwaliteitscriterium - Naam: Should haves / Weging: 69
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 300