Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Twente (NL213)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie