95867-2025 - Mededinging
Nederland – Schoolmeubilair – EduMare preferred suppliers levering schoolmeubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EduMare preferred suppliers levering schoolmeubilair
Beschrijving: EduMare is voornemens om met 3 partijen een raamovereenkomst af te sluiten, voor de levering van schoolmeubilair.
Interne identificatiecode: 25.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000