See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Rolling stock 2025-2027
Beschrijving: Hernieuwing van de polis «Rolling Stock » van INFRABEL
Interne identificatiecode: 0000792211_JPA_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000792211_JPA_Q - 1
Beschrijving: polis «Rolling Stock » van Infrabel
Interne identificatiecode: 1