95926-2023 - ResultaatNederland-Woerden: Reiniging van gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Referentienummer: KC-EA-BK-MH-2021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90911200 Reiniging van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteding schoonmaak en glasbewassing op 4 locaties van het Kalsbeek College te Woerden
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90911300 Wassen van ramen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft hier 4 locaties van het Kalsbeek College. De waarde van de opdracht ligt tussen de €279.000 en € 310.000