9603-2018 - ResultaatBelgië-Gent: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Externe ICT-medewerkers
Referentienummer: Universiteit Gent-17OFF002-1-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst c.q. een dienstenovereenkomst op afroep voor het uitvoeren van allerlei ICT-taken voor de instellingen van de Associatie UGent en voor het UZ Gent zoals: de IT-ondersteuning van hun medewerkers en hun studenten, het beheren en de uitbouw van hun IT-systemen en hun netwerken, het beheer en de uitbouw van de SAP-omgeving van de UGent en het UZ Gent, het leiden van diverse IT-projecten, het beheer en uitbouw van de Sharepoint-omgeving van de UGent en het UZ Gent, het ontwikkelen van web toepassingen en het ontwikkelen van mobiele toepassingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gebruiksondersteuning
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gebruiksondersteuning.
Systeembeheer
Perceel nr.: 2
Systeembeheer.
Storage
Perceel nr.: 3
Storage.
Netwerken
Perceel nr.: 4
Netwerken.
SAP PO
Perceel nr.: 5
SAP PO.
SAP BC
Perceel nr.: 6
SAP BC.
SAP FICA
Perceel nr.: 7
SAP FICA.
SAP FI
Perceel nr.: 8
SAP FI.
SAP Logisitics
Perceel nr.: 9
SAP logistics.
SAP PPM
Perceel nr.: 10
SAP PPM.
SAP HR
Perceel nr.: 11
SAP HR.
SAP Payroll
Perceel nr.: 12
SAP Payroll.
SAP development
Perceel nr.: 13
SAP Development.
Webontwikkeling
Perceel nr.: 14
Webontwikkeling.
Sharepoint ontwikkeling
Perceel nr.: 15
SharePoint ontwikkeling.
Mobiele toepassingen
Perceel nr.: 16
Mobiele toepassingen.
ICT Projectleiding
Perceel nr.: 17
ICT Projectleiding.
IBM Cognos
Perceel nr.: 18
IBM Cognos.
Ontwikkeling en DBA microsoft
Perceel nr.: 19
Ontwikkeling en DBA microsoft.