96049-2023 - ResultaatNederland-Vlissingen: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Installatieonderhoud en aanverwanten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
U kijkt naar de aankondiging van de opdracht behorende bij de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het Exploitatiegericht onderhoud aan gebouwgebonden installaties en aanverwanten die aanwezig zijn in de kantoor- en productieomgeving van Orionis Walcheren te Vlissingen. Ook kleinere Projecten op dit gebied kunnen onder de scope van deze Overeenkomst vallen. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden van harte uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden. Zie verder Aanbestedingsstukken, in het bijzonder de Aanbestedingsleidraad.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Een indicatie van de omvang van het Exploitatiegerichte onderhoud volgt uit de bijgevoegde installatielijst in combinatie met de vereiste dienstverlening en de looptijd van de Overeenkomst. Daarbij geldt dat het volume kan fluctueren door mutaties van de installatielijst, minder benodigd (Correctief) onderhoud, Projecten et cetera. Mede op basis van de historische gegevens is de verwachting dat de totale omvang van de Opdracht per jaar, inclusief eventuele Projecten, gemiddeld ca. € 200.000 - 300.000 exclusief btw zal bedragen. Dit moet echter allerminst begrepen worden als een omzetgarantie dan wel een maximale waarde die onder de Overeenkomst besteed kan worden door de Aanbestedende dienst. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.