2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien gazons gemeenten Lisse & Teylingen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het schonen van het terrein voor aanvang van de eerste maaironde; - Het maaien van bolgewas en kruidachtigen; - Het maaien van gazons; - Het een keer per jaar maaien (gras extensief langs waterkanten, aansluitend bij gazon); - Bijmaaien rondom bomen en obstakels. De werkzaamheden vinden plaats in gemeente Lisse en Teylingen. De exacte aantallen en werkzaamheden staan beschreven in het RAW-bestek, deze is opgenomen in bijlage A van de aanbestedingsleidraad. De exacte aantallen staan omschreven in het RAW-bestek.
Interne identificatiecode: PRJ-2200407
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het schonen van het terrein voor aanvang van de eerste maaironde; - Het maaien van bolgewas en kruidachtigen; - Het maaien van gazons; - Het een keer per jaar maaien (gras extensief langs waterkanten, aansluitend bij gazon); - Bijmaaien rondom bomen en obstakels. De werkzaamheden vinden plaats in gemeente Lisse en Teylingen. De exacte aantallen en werkzaamheden staan beschreven in het RAW-bestek, deze is opgenomen in bijlage A van de aanbestedingsleidraad. De exacte hoeveelheden staan beschreven in de aanbestedingsleidraad en het RAW-bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomsten kunnen na de initiële looptijd van 2 jaar, 2 keer worden verlengd met 1 jaar.