96130-2023 - MededingingNederland-Duiven: Tuinbouwdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De openbare ruimte wordt minimaal onderhouden op een wijze die voldoet aan de door de raad vastgestelde beeldkwaliteit en overige relevante beheerplannen. De kwaliteitsbeleving van de gebruiker staat hierbij immers centraal. Door alle ontwikkelingen willen we als gemeente Zevenaar de verschillende uitvoeringsorganisaties uitdagen om (meer) met elkaar samen te werken.
De gemeente Zevenaar heeft de openbare ruimte opgedeeld in drie (3) percelen. Doel van de aanbestedingsprocedure is om minimaal een (1) onderneming(en) te contracteren voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de gemeente Zevenaar voor de duur van twee (2) jaren met de mogelijkheid tot tweemaal verlenging van één (1) jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar – Noord
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar – Midden
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar – Zuid.
Perceel nr.: 3