96197-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Vervangen financieel systeem gemeente Tynaarlo
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen financieel systeem gemeente Tynaarlo
Beschrijving: De levering van een financieel systeem inclusief factuurafhandeling en tijdschrijven (financieel systeem)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Prijs
Beschrijving: Prijs Financieel systeem inclusief factuurafhandeling en tijdschrijven
Interne identificatiecode: 1