96204-2023 - MededingingNederland-Arnhem: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Werkplekapparatuur inclusief aanverwante dienstverlening t.b.v. de IGEA-groep
Referentienummer: 22-1081.RR
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding heeft betrekking op de verwerving van Werkplekapparatuur en aanverwante dienstverlening door een merkonafhankelijke Leverancier, rekening houdend met educatieve inkoopcondities ten behoeve van medewerkers (Hardware IGEA-rechtspersoon), waaronder docenten, en studenten via het MBO-Studentenfonds (Hardware Studentenfonds). Niet iedere deelnemende rechtspersoon van IGEA heeft thans de behoefte aan de verwerving van Hardware Studentenfonds binnen deze aanbesteding (zie het Beschrijvend document). Deze deelnemende rechtspersonen behouden zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst alsnog te besluiten gebruik te maken van de diensten van Leverancier ten behoeve van de verwerving van de Hardware Studentenfonds.
Opdrachtgever is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) partij voor de duur van één (1) jaar met de eenzijdige mogelijkheid voor Aanbestedende dienst tot verlenging driemaal één (1) jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 18 150 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op € 18.150.000,-- exclusief btw.
De raming van de omvang van de Opdracht is gebaseerd op de te verwachten af te nemen Werkplekapparatuur en optionele diensten gedurende de maximale looptijd van de Raamovereenkomst, vermeerderd met tien procent (10%).
Aan de voornoemde maximale opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel de raming op zorgvuldige wijze tot stand is gekomen, blijft deze gebaseerd op historische cijfers en onzekere verwachtingen voor de toekomst. Dit betekent dat de daadwerkelijke opdrachtwaarde lager kan uitvallen.