2. Procedure
Procedure
Titel: Monitoringsdata Geluid en Luchtkwaliteit
Beschrijving: De afdeling Geluid, Lucht en Natuur (BNGLN) van de directie Bereikbaarheid en Netwerkkwaliteit heeft de taak jaarlijks monitoringsgegevens op te stellen en op te leveren ten behoeve van: 1. het Nalevingsverslag geluidproductieplafonds rijkswegen; 2. de monitoring van de luchtkwaliteit. Deze monitoringsgegevens bevatten grotendeels dezelfde soort gegevens: verkeerscijfers, wegkenmerken. Er zijn wel verschillen in uitgangspunten tussen de 2 belangrijke projecten. De belangrijkste gemene deler is dat de 2 projecten / processen uitgaan van dezelfde verkeerscijfers en snelheden en zo veel als mogelijk van bronbestanden die voor beide thema’s worden geprojecteerd op een verkeersnetwerk gebaseerd op het NWB. De gegevens die worden geleverd voor luchtkwaliteit zijn daarnaast input voor stikstofdepositie/AERIUS. 3 jaar + 1 x 2 jaar optie tot verlenging
Interne identificatiecode: 31196575
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222000 Strategie- en planningsdiensten voor informatiesystemen of -technologie
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 73210000 Advies inzake onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht heeft de mogelijkheid om 1 x 2 jaar te verlengen.