96880-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Pipet-tips
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Pipetpunten voor eenmalig gebruik en plastic volumepipetten
Referentienummer: 22/1000.1003/001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38437110 Pipet-tips
II.1.4.
Korte beschrijving
De Universiteit Utrecht heeft behoefte aan leveranciers voor het leveren van pipetpunten voor eenmalig gebruik en plastic volumepipetten. Wij zoeken partijen die dit kunnen. Kunt u pipetpunten en/of plastic volumepipetten leveren? Dan nodigen wij u van harte uit om u in te schrijven op deze aanbesteding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren, 38437100 Pipetten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding