See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderschijving van verzekeringen van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (VGC)
Beschrijving: De opdracht betreft de onderschrijving van verzekeringen van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (VGC). Dit betreft de verzekeringen personen, materiële schade, aansprakelijkheid en motorvoertuigen.
Interne identificatiecode: VGC2024/DFBA/Aankoop/DK/SL-04
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VGC2024/DFBA/Aankoop/DK/SL-04 - 1
Beschrijving: Verzekeringen Personen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: VGC2024/DFBA/Aankoop/DK/SL-04 - 2
Beschrijving: Verzekeringen Materiële Schade
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: VGC2024/DFBA/Aankoop/DK/SL-04 - 3
Beschrijving: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: VGC2024/DFBA/Aankoop/DK/SL-04 - 4
Beschrijving: Verzekeringen Motorvoertuigen
Interne identificatiecode: 4