2. Procedure
Procedure
Titel: Media Inkoop 2025 - 2029
Beschrijving: Doelstelling: Het contracteren van één opdrachtnemer die tijdens de uitvoering van de Opdracht de een snelle, flexibele en assucare dienstverlening biedt waarmee de resulaten van media uitingen transparant inzichtelijk worden gemaakt worden en waarnaar passende verbetervoorstellen worden gedaan voor toekomstige campagnes. Scope van de opdracht: • Het inkopen van media-uitingen voor Windesheim (Almere en Zwolle) voor de volgende doelen: o Awareness campagne Windesheim; o Onderwijsmarketing Jongeren; o Onderwijsmarketing Professionals; o Onderzoek; o Arbeidsmarktcommunicatie. • Het uitvoeren van: o Online-campagnes als social media, display/video/audio, etc. o Out-of-home als posters, Abri’s, busreclame, digitale borden, etc. o Prints als advertenties in kranten, vakbladen, etc. • Het beheren van google-ads account. Campagnes worden apart uitgevoerd voor locatie Almere en Locatie Zwolle.
Interne identificatiecode: D-2168
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000