2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal beheercontract water en groen STP 2026-2028
Beschrijving: GEM A4 Zone West C.V. is verantwoordelijk voor het bouw- en woonrijp maken van het terrein Schiphol Trade Park. De reeds ontwikkelde delen dienen ook beheerd en onderhouden te worden. Voor het beheren van de ontwikkelde delen betreffende watergangen en groen is deze aanbesteding bedoeld. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - beheer en onderhoud bomen; - beheer en onderhoud onderbeplanting; - beheer en onderhoud bermen en taluds; - beheer en onderhoud watergangen; - beheer en onderhoud riet; - beheer en onderhoud duikers; - bijkomende werkzaamheden. Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de exacte hoeveelheden en werkzaamheden.
Interne identificatiecode: ARC-2025-075
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: RAW-bestek (volledige opdracht)
Beschrijving: Integraal onderhoud water en groen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; Opschonen watergangen; Graven, vervoeren en verwerken van grond; Graven, vervoeren en verwerken van zand; Leggen duiker; Aanbrengen riolering; Aanbrengen putten; Aanbrengen kolken en kolkleidingen; Aanbrengen persleiding; Uitvoeren van een persing; Aanbrengen mantelbuizen; Aanbrengen uitstroomvoorzieningen; Aanbrengen gemaal; Verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; Verwerken van asfalt; Aanbrengen bestratingen; Aanbrengen halfverhardingen; Aanbrengen verkeersborden; Aanbrengen markeringen; Plaatsen van meubilair; Aanbrengen van verlichtingsobjecten; Aanbrengen van voedingsnet; Aanbrengen van schakel- en verdeelinrichting openbare verlichting; Plaatsen van zwerfkeien; Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1