97550-2024 - Mededinging
Nederland – Schoolmeubilair – DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Beschrijving: Welkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair voor primair onderwijs voor Verion. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair voor primair onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Verion met 850 leerlingen en 110 medewerkers.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: DAS Kantoormeubilair
Beschrijving: Welkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair voor het primair onderwijs voor Verion. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne identificatiecode: 1