Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie toelichting onder verlengingen.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land