2. Procedure
Procedure
Titel: Navigatie software
Beschrijving: Levering navigatie software 175 voertuigen voorzien van navigatie software
Interne identificatiecode: P24-0073
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63724000 Navigatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 51240000 Installatie van navigatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering navigatie software
Beschrijving: Levering navigatie software voor 175 hulpverleningsvoertuigen 175 voertuigen voorzien van navigatiesystemen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen opties