9808-2018 - ResultaatBelgië-Brussel: Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opdracht voor begeleiding, ondersteuning en facilitering van marktconsultaties voor diverse projecten in het kader van het Programma Innovatieve Overheidsopdrachten (PIO).
Referentienummer: Dep. Economie, Wetenschap en Innovatie-PIO-Consultancy-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden - RB16
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Departement Economie, Wetenschap en Innovatie wenst over te gaan tot het plaatsen van meerdere opdrachten voor begeleiding, ondersteuning en facilitering van open marktconsultaties voor projecten in het kader van het Programma Innovatieve Overheidsopdrachten (PIO). Optioneel kunnen de opdrachten ook ondersteuning bij het uitschrijven van opdrachtdocumenten inhouden.
Het PIO loopt van 1 januari 2017 tot 31 december 2019. Gedurende deze tijd zullen er meerdere projectoproepen plaatsvinden. Voor de projectaanvragen die ontvankelijk zijn wordt een traject opgestart, waarbij PIO begeleiding en cofinanciering aanbiedt bij o.a de marktconsultatie. De aanbesteding betreft dus het sluiten van een raamovereenkomst, zoals bedoeld in art. 2,35o van de Wet Overheidsopdrachten.
(voor meer uitleg over PIO, de opdracht en de procedure zie het document dat als bijlage is opgeladen bij dit dossier en de PIO-website (http://www.ewi-vlaanderen.be/innovatieve-overheidsopdrachten)).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke - RB16, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs - RB16, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen - RB16, 72200000 Softwareprogrammering en -advies - RB16, 73100000 Onderzoek en experimentele ontwikkeling - RB16
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Cf. punt II.1.4 van dit formulier.