98093-2023 - ResultaatNederland-Almere: Diensten voor parkeerruimte
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankondiging van wijziging binnen bestaande opdracht parkeerdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98351100 Diensten voor parkeerruimte
II.1.4.
Korte beschrijving
Het oorspronkelijke contract zou lopen tot 1 augustus 2023. Waardoor de start van de aanbesteding in Q4 2022 had moeten aanvangen. Echter hebben marktpartijen aangegeven dat het niet haalbaar zou zijn om gelijktijdig met andere soortgelijke aanbestedingen van andere aanbestedende diensten, werkzaamheden te verrichten voor de inschrijving van de aanbesteding. Om de concurrentie optimaal te waarborgen, heeft de gemeente besloten om de nieuwe aanbesteding daarom uit te stellen. Zodat partijen zo optimaal in staat te stellen zich op beide aanbestedingen te richten en dat er voldoende tijd voor de implantatie overblijft. Daarom is er een verlening met de huidige partij overeengekomen met een beroep op artikel 2.163e. In 2023 zal de nieuwe aanbesteding worden gepubliceerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De wijziging heeft een omvang van €840.000