2. Procedure
Procedure
Titel: SZW EA Monitor transitie Wet toekomst pensioenen
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één dienstverlener op het gebied van het uitvoeren van het Onderzoek naar de voortgang omtrent de transitie naar het nieuwe pensioenstelsel ten behoeve van de transitiemonitor. Op 1 juli 2023 is de Wet toekomst pensioenen in werking getreden. Met de Wet toekomst pensioenen (Wtp) wordt invulling gegeven aan de herziening van het Nederlandse pensioenstelsel, zoals overeengekomen door sociale partners en de overheid en zoals is vastgelegd in het pensioenakkoord. Nu de wet is aangenomen door beide Kamers, kan het transitiewerk voor de sector van start gaan. Pensioenuitvoerders en sociale partners krijgen tot 1 januari 2028 de tijd om de overstap naar het nieuwe pensioencontract te maken, de zogenoemde transitieperiode. Gelet op de omvang van deze transitie, de aard van de besluiten en het tijdspad van de transitieperiode is gedurende het parlementaire proces afgesproken de voortgang van de transitie te monitoren.
Interne identificatiecode: 201865005.011.055
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek, 79311400 Economisch onderzoek, 79315000 Sociaal onderzoek, 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1