98131-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van bomen – Raamovereenkomst Onderhoud Bomen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Bomen
Beschrijving: De werkzaamheden zoals beschreven in het bestek hebben betrekking op het snoeien en rooien van bomen binnen Nieuwegein. Tevens kan er een levering van medewerkers verlangt worden. Omvang van de opdracht tussen € 100.000,= en € 250.000,= per kalenderjaar afhankelijk van boswerkzaamheden. Maximaal zal er in de reguliere looptijd van dit contract niet meer dan € 1,25 miljoen afgenomen worden.
Interne identificatiecode: 2024-B002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan 1 keer voor 3 jaar worden verlengt