Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141800 Verbruiksartikelen voor gebitsverzorging
Aanvullende classificatie (cpv): 33130000 Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik, 33141850 Tandhygiëneproducten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie Mercell T41892.