98810-2024 - Mededinging
Nederland – Televisie- en audiovisuele uitrusting – Aanschaf, Installatie en onderhoud Audio Visuele middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf, Installatie en onderhoud Audio Visuele middelen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit: 1. Het leveren, installeren en onderhouden van AV-middelen van een A-merk middels het Service concept, conform bijlage 5; AV Middelen Programma van Eisen, tegen eenmalig een vast bedrag voor levering en installatie op basis van de inschrijving en een maandelijks bedrag voor beheer en onderhoud. 2. Kosten voor installatie, support & onderhoud zijn hierbij inbegrepen. 3. Het in beheer nemen van de bestaande AV-middelen óf het vervangen van de bestaande AV-middelen rekening houdend met een rest- en inruilwaarde. 4. Na afloop van de gebruiksperiode wordt de apparatuur automatisch vervangen en hergebruikt of milieuvriendelijk afgevoerd. 5. Overige benodigdheden welke noodzakelijk zijn voor het correct functioneren van de AV-middelen. 6. Demonteren (inclusief afvoeren oude audio Visuele Middelen). 7. Het geven van gevraagd en ongevraagd advies. 8. Het bieden van gebruikersinstructies/ training en ondersteuning. 9. Het bieden van onderhoud, service en garantie. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.785.000,- exclusief btw over de gehele contractperiode (inclusief verleningsopties).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: AV-Middelen
Beschrijving: ZIe inschrijvingingsleidraad en bijlagen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: NVT