98822-2025 - Mededinging
België – Schuimblusmiddel of dergelijke preparaten – Raamovereenkomst voor schuimvormend middel klasse B
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor schuimvormend middel klasse B
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: PPP24H-12/5023/2025-BZA-0039
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111520 Schuimblusmiddel of dergelijke preparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-BZA-0039_1