2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Planten bomen en watergeven
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Algemene werkvoorbereiding; - Klicmeldingen en proefsleuven; - Planten bomen, incl. grondverbetering en plantplaatsvoorzieningen; - Watergeven bomen; - Verwijderen en aanbrengen verhardingen t.b.v. planten bomen; - Verwijderen en aanbrengen beplantingen en gras nabij te planten bomen; - Verplanten/verplaatsen van jonge bomen; - Planten van Momentenbomen; - Nazorg; - Inzetten werknemers en materieel. zie offerteleidraad en bijlagen.
Interne identificatiecode: INK24-11-434
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ROK planten bomen en watergeven
Beschrijving: Zie offerteaanvraag Zie offerteleidraad en bijlagen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging