99068-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Z BEGS - aanstelling aannemer Grotesteenweg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Z BEGS - aanstelling aannemer Grotesteenweg
Beschrijving: De opdracht betreft de nieuwbouw van 33 sociale woningen en een stadsloket, een kinderdagverblijf met 6 leefgroepen, en de aanleg van een binnengebied, na sloop van de bestaande garage-gebouwen en omgevingsaanleg. Plaats van uitvoering: straat/wijk: Grotesteenweg 565-571 – Ringlaan 2A – Pastoor van de Wouwerstraat 29, te 2600 Berchem in Antwerpen.
Interne identificatiecode: PPP0KO-728/6051/WHA/2025/071
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2025/071_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie opdrachtdocumenten)