99077-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Quadraam - Apple
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Apple
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Apple devices ten behoeve van Stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Apple devices.
Interne identificatiecode: T67005
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000