99127-2026 - Resultaat
Nederland – Maken van grafische ontwerpen – Ontwikkeling Corporate illustraties voor de Belastingdienst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkeling Corporate illustraties voor de Belastingdienst
Beschrijving: Opdracht betreft dienstverlening voor het (door)ontwikkelen van de Corporate illustraties t.b.v. de Belastingdienst. De maximale waarde voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst inclusief eventuele verlengingen bedraagt € 375.000,- excl. btw.
Interne identificatiecode: IUC24-667
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ontwikkeling corporate illustraties
Beschrijving: Ontwikkeling Corporate illustraties De maximale waarde voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst is inclusief eventuele verlengingen en bedraagt € 375.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst kent verlengingsoptie(s)