99291-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2022-0007005 - Business Analist in het VTH domein
Referentienummer: DOS-2022-0007005
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Geachte heer/mevrouw,
De Provincie Zuid-Holland (hierna ‘PZH’) heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht – Business Analist in het VTH domein (programma doorontwikkeling Altijd Actuele Digitale Vergunning (AADV)). Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad zijn toegevoegd
DOS-2016-0007287 DAS (Tijdelijke) inhuur I&A functies.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
- Business Analist in het VTH domein
- 20 uur per week
- Looptijd: 2-1-2023 t/m 31-12-2023